Semeniuk zastępuje Kocyka!

W dniu wczorajszym trenerem pierwszego zespołu został Mariusz Semeniuk zastępując na tym stanowisku Karola Kocyka, który rozstał się z klubem za porozumieniem stron.

Karol Kocyk przyszedł do naszego klubu przed sezonem 2014/2015. Zakończył pracę z bilansem 16 zwycięstw, 3 remisów i 11 porażek, co dało 6 miejsce w lidze okręgowej.

Mariusz Semeniuk pracował już w naszym klubie jako trener przez 2,5 sezonu. W rozgrywkach 2007/08, 08/09 oraz rundę jesienną sezonu 09/10. Ostatnio trenersko związany był z Pilicą Białobrzegi. Jako zawodnik reprezentował takie kluby jak Laura Chylice, Pilica Białobrzegi czy Legia Warszawa.

Klub składa byłemu trenerwoi podziękowania za dotychczasową pracę z zespołem. Nowemu życzy samych sukcesów !

ALEJ LAURA!